تبلیغات
وبلاگ حقوقی وحید دینوراژان - شورای حل اختلاف ویژه موقوفات تشکیل می شوند.
شورای حل اختلاف ویژه موقوفات تشكیل می‌شوند      

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه از راه اندازی شورای حل اختلاف ویژه موقوفات استان در آینده خبر داد و گفت: با توجه به نیازهای روز جامعه راه‌اندازی این شورا در دستور کار قرار گرفته است.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه کرمانشاه، حجت‌الاسلام مظفری در همایش هم اندیشی حقوقی موقوفات و بقاع متبرکه استان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه وقف و رسیدگی به پرونده های موقوفات یک امر فنی است و نیازمند رسیدگی ویژه است، لذا زمان رسیدگی به پرونده‌های موقوفات مناسب است، ولی سعی می شود مدت دادرسی به این پرونده ها کوتاه تر شود.

وی ادامه داد: اکثر پرونده‌های موقوفات استان در داخل استان بررسی و احکام آن صادر می‌شود.

وی ادامه داد: دادگستری در بخش‌هایی که نیازمند تقویت و توجه ویژه است، حتما به صورت خاص به آنها رسیدگی می کند.

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه در ادامه با قدردانی از تلاش‌های قضات و مسوولان قضایی استان كرمانشاه در رسیدگی به پرونده‌های موقوفات گفت: بخشی از موقوفات سند ندارند، اما راه هایی برای به ثبت رساندن آنان وجود دارد که باید در این بخش بیشتر تلاش شود.

 

وی در پایان با تاکید بر اینکه هماهنگی بسیار خوبی در استان برای رسیدگی به پرونده های موقوفات وجود دارد، گفت: آمادگی کامل داریم تا در بحث احیاء موقوفات تلاش کنیم.تاریخ : دوشنبه 21 آذر 1390 | 07:01 ب.ظ | نویسنده : وحید دینو راژان | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • گود ای